Blogs » Other » Backlink Paketleri

Backlink Paketleri

 • backlink paketleri , botların saniyeler içinde gönderdiği backlinkler değildir. Web siteniz gerçek kişiler tarafından, gerçek ve aktif web sitelerinde önerilir.

  Backlink paketlerini satın almadan önce, web siteniz ile bize başvurmanızı öneririz. Her web sitesi, tüm backlink paketlerine uyumluluk göstermez.
  Önemli NOT: Backlink paketleri, botların saniyeler içinde gönderdiği backlinkler değildir. Web siteniz gerçek kişiler tarafından, gerçek ve aktif web sitelerinde önerilir.

  Backlink Nedir

  Backlink, yani geri bağlantı; web sitenizi en iyi tanıtma araçlarından biridir. Bir web siteniz varsa, başta Google Reklam ve daha sonrasında sıralama faktörlerinde yer almanız gerekir. Geri bağlantılar web sitenizi ve marka bilinirliğini büyük ölçüde arttırır. Tabi bilinçli yapıldığında...

  Backlink, web siteniz için ciddi önem taşır. Her içerik pazarlamacısı, bloglarına giden yüksek kaliteli gelen bağlantılar ister. Bu geri bağlantılar, SEO çabalarınız söz konusu olduğunda size büyük bir destek verebilir ve serp’lere daha hızlı tırmanmanıza yardımcı olabilir.

  En iyi backlink paketleri

  Basit Backlink

  150/ay

  Başlangıç

  3 status update
  7 bookmark
  12 blog post
  7 blog platform
  11 city platform
  4 images link
  9 edu
  5 pligg
  2 shortner
  aylık rapor
  Uygun olan siteler: basit bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri.
  Hedeflenen Kullanıcı: 100 ~ 1.000
  Profesyonel Backlink

  999/ay

  Orta Düzey

  30 status update
  70 bookmark
  120 blog post
  70 blog platform
  110 city platform
  40 images link
  90 edu
  50 pligg
  20 shortner
  aylık rapor
  Uygun olan siteler: Profesyonel bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri, basit e-ticaret siteleri
  Hedeflenen Kullanıcı: 1000 ~ 10.000
  V.I.P Backlink

  4.999/ay

  İleri Düzey

  300 status update
  700 bookmark
  1200 blog post
  700 blog platform
  1100 city platform
  400 images link
  900 edu
  500 pligg
  200 shortner
  aylık rapor
  Eşsiz ip desteği
  Uygun olan siteler: gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri, e-ihracat siteleri, Dünya geneli potansiyel müşteri siteleri, gelişmiş e-ticaret siteleri ve başarıya ulaşmak isteyen tüm siteler.
  Hedeflenen Kullanıcı: 60.000 ~ 250.000
  Gelişmiş Backlink

  15.000/ay

  İleri Düzey

  300 status update
  700 bookmark
  1200 blog post
  700 blog platform
  1100 city platform
  400 images link
  900 edu
  500 pligg
  200 shortner
  günlük rapor
  Kişiye özel server
  Eşsiz ip desteği
  Eşsiz kullanıcı desteği
  Premium acc desteği
  Uygun olan siteler: gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri, e-ihracat siteleri, Dünya geneli potansiyel müşteri siteleri, gelişmiş e-ticaret siteleri ve başarıya ulaşmak isteyen tüm siteler.
  Hedeflenen Kullanıcı: 250.000 ~ 1.000.000

  Backlink Türleri

  Backlink satın al kelimesini aratan kullanıcılar için özel olarak oluşturulan bu sayfa, size backlink hakkında geniş bir bilgi sunacaktır. Backlink paketleri genel olarak tüm platformlardan gönderilebilir. Ancak web sitenizin içeriğine göre bu durum değişiklik gösterebilir. Backlink paketlerini kısaca tanımlayacak olursak;

  Blog Platform Backlink: Daha çok blog yazılarınız için oluşturacağınız web siteleridir. Örnek verecek olursak WordPress, Blogger, Medium vb. Bu web sitelerinde bir blog oluşturabilir ve işinizle alakalı eğitici, öğretici yazılar yazabilirsiniz.

  Blog Post Backlink: Blog platformlarda oluşturduğunuz yazılar, bu katogeride yer alır. Daha önce oluşturulmuş blog siteleride bunun için uygundur. Ancak dikkat etmeniz gereken bir püf nokta var! Her blog sitesi sizin işiniz için uygun olmayabilir. Sizin işinizi seven platformlarda paylaşım yapmanız önerilir.

  Bookmark Backlink: Aslında status backlink tarzı sosyal medyalara yakın gibi görünsede, tam amacı sizin kim olduğunuzu açıklamaktır. Bundan dolayı linkedin bu iş için biçilmiş kaftandır.

  City Backlink: Google maps size her ihtiyacınız için yeterli olacak gibi görünsede, detaylı ve uzun arayışlarda tıkanmaktadır. Yani aradığınız kişi Google'un en son sıralarında olabilir. Google genel olarak parayı veren düdüğü çalar felsefesiyle ilerlediği için, amacınıza ulaşmanıza izin vermez. Bu yüzden Foursquare tarzı, yada adını bile duymadığınız spoke tarzı sitelerden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu alanlara şirketinizi eklediğinizde, aynı şekilde bilinirliğiniz artacaktır.

  Edu Backlink: Genel olarak edu backlink için yapılan yanlışlar ile başlamak istiyorum. Yasa dışı sitelerin kullandığı edu yorum backlinklerin altına yazdığınız yorumlar o siteler ile eş değer tutulacaktır. Uzak durun! Kelime anlamına bakacak olursak eğitim, öğretim alanında resmi devlet hizmeti veren sitelerdir. Resmi kurumlardan alacağınız bir öneri gerçekten çok önemlidir. Ancak ilk başta belirttiğim gibi doğru alanlardan almanız gerekir.

  Images Backlink: İsmindende anlaşıldığı gibi, çizimlerinizin ya da işiniz ile ilgili resimlerin diğer kullanıcılar ile paylaşıldığı alanlardır. İşinizi görsel olarak göstermek, yakın gelecekte Google sayesinde en iyi SEO çalışması olacaktır. Çünkü görsel arama motoru üzerinde çalışmalarını tamamladılar. Google lens, görsel aramalara en büyük desteği veriyor. Sizde vakit geçmeden kervana katılın ve işiniz ile ilgili çekebildiğiniz kadar resim çekin ve Pinterest'te paylaşın.

  Pligg Backlink: Blog platformlardan hiç bir farkı olmayan bu platform, herkese açık bir paylaşım ortamı sunar. Sınırlamanın olmadığı bu alanlar, çoğu zaman link paylaşımlarınız ile içerikleri otomatik çekmektedir. Açık kaynak bir haber siteniz yoksa bu alanlara yazı yazmanıza gerek yoktur.

  Shortner Backlink: Genel olarak sosyal medya paylaşımlarında kullanılan kısa linklerin bir başka avantajı, google index almalarıdır. Yani siz link kısalttığınızda paylaşmasanız bile öne çıkma olasılığı yüksektir. Bu durum size artı trafik olarak dönecektir. Yeni kullanıcılara ulaşmak ve detaylı bir kısaltmaya sahip olmak istiyorsanız bilink resmi sitesine giriş yapıp detaylı bir kısa link oluşturabilirsiniz.

  Status Backlink: Sosyal medya sayfaları oluşturup oluşturduğunuz tüm backlink kaynaklarını sayfanıza ekleyebilirsiniz. Böylece takipçilerinize hangi alanlarda nekadar aktif olduğunuzu gösterebilir ve o alanlarada kullanıcı çekebilirsiniz. Linke açık tüm sosyal medyalar bu alan için uygundur.

  Biz 250+ sosyal medya kullanıyoruz. Tüm bu backlinkleri sizin yerinize biz yapabiliriz. İşte En önemli DA değerleri;

  Diğer SEO Paketleri

  Google Algoritma Takibi
  Trafik Arttırma Çalışması
  Web Site Hız Problemleri
  Diğer Web Site Sorunları

  En iyi SEO Paketleri

  150/aylık

  başlayan en uygun fiyatlar

  Aylık backlink paketleri, dört kategori olarak sunulmaktadır.

  Basit Backlink: ₺150/ay Başlangıç 3 status update 7 bookmark 12 blog post 7 blog platform 11 city platform 4 images link 9 edu 5 pligg 2 shortner aylık rapor Uygun olan siteler: basit bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri. Hedeflenen Kullanıcı: 100 ~ 1.000

  Profesyonel Backlink: ₺999/ay Orta Düzey 30 status update 70 bookmark 120 blog post 70 blog platform 110 city platform 40 images link 90 edu 50 pligg 20 shortner aylık rapor Uygun olan siteler: Profesyonel bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri, basit e-ticaret siteleri Hedeflenen Kullanıcı: 1000 ~ 10.000

  V.I.P Backlink: ₺4.999/ay İleri Düzey 300 status update 700 bookmark 1200 blog post 700 blog platform 1100 city platform 400 images link 900 edu 500 pligg 200 shortner aylık rapor Eşsiz ip desteği Uygun olan siteler: gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri, e-ihracat siteleri, Dünya geneli potansiyel müşteri siteleri, gelişmiş e-ticaret siteleri ve başarıya ulaşmak isteyen tüm siteler. Hedeflenen Kullanıcı: 60.000 ~ 250.000

  Gelişmiş Backlink: ₺15.000/ay İleri Düzey 300 status update 700 bookmark 1200 blog post 700 blog platform 1100 city platform 400 images link 900 edu 500 pligg 200 shortner günlük rapor Kişiye özel server Eşsiz ip desteği Eşsiz kullanıcı desteği Premium acc desteği Uygun olan siteler: gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri, e-ihracat siteleri, Dünya geneli potansiyel müşteri siteleri, gelişmiş e-ticaret siteleri ve başarıya ulaşmak isteyen tüm siteler. Hedeflenen Kullanıcı: 250.000 ~ 1.000.000

  içerikler; https://best4you.com.tr/backlink-satin-al sayfamız ile desteklenmiştir. Daha fazla sorunuz varsa bize ulaşabilirsiniz. Bazı müşteri sorularını alt tarafta sizinle paylaştık. Sizde soru sorarak, yardımda bulunabilirsiniz.

  Kötü Geri Bağlantılar!!!

  Peki ya kötü geri bağlantılar? Biliyorsunuz, düşük kaliteli içeriğe ve zayıf etki alanı yetkisine sahip spam web sitelerinden gelenler. Web sitenize ciddi zarar verir ve asla kullanmanız önerilmez. Bu kötü geri bağlantıları kaldırmanıza yardımcı olmak adına Google, bağlantıları reddetmek için bir araç geliştirdi. Bu araçlar sayesinde kötü bağlantılardan kurtulun ve yeniden zarar vermeden önce bize ulaşın.